Global G.A.P

Global G.A.P: پیشنهاد ما برای کسب و کار شما

 

استاندارد GLOBALG.A.P ( مخفف عبارت Global Partnership for Good Agricultural Practice به معنی همکاری جهانی برای عمل به کشاورزی شایسته) استانداردی شناخته شده به منظور تولید محصولات کشاورزی پایدار است. گواهینامه این استاندارد مواردی مانند امنیت مواد غذایی و قابلیت ردیابی آنها ، محیط زیست، بهداشت و امنیت شغلی و رفتار مناسب با حیوانات را تحت پوشش خود قرار میدهد. این گواهینامه ارتباط بسیار نزدیکی به QMS و HACCP نیز دارد.
شرکت DQS این افتخار را دارد که با همکاری شرکت معتبر AgroManagement دانمارک،  گواهینامه استاندارد GLOBALG.A.P را صادر نماید. این همکاری به منظور افزایش میزان مقبولیت این گواهینامه در بازار و گسترش طیف محصولات قابل ارزیابی صورت گرفته است. صدور گواهینامه بین المللی این استاندارد نیز از دیگر اهداف این همکاری می باشد.
در حال حاضر طیف همکاری دو شرکت DQS و AgroManagement در زمینه گلها و گیاهان زینتی، میوه و سبزیجات، محصولات زراعی است و در عین حال خدماتی مانند مواد مورد نیاز کشت، زنجیره تولید، احشام ( برای مواد گوشتی و لبنی) و آبزیان نیز در آینده نزدیک به حیطه همکاری ها اضافه خواهد شد.
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید به وب سایت شرکتAgroManagement  به نشانی  http://www.agromanagement.dk/en/ مراجعه کنید.
برای اطلاعات بیشتر در مورد استاندارد GLOBAL G.A.P به آدرس www.globalgap.org مراجعه کنید .