خدمات

 

 

 

 

 

 

خدمات مختلف ما – برای یک هدف : موفقیت شما

 

در طی سالیان اخیر اکثر قریب به اتفاق سازمانها در سراسر دنیا اقدام به استقرار سیستم های مدیریتی متداول و دریافت گواهینامه های معمول اینگونه استانداردها نموده اند، سازمانها به این نتیجه رسیده اند در ادامه مسیر پیشین و در حرکتی جدید بسمت پایداری ( sustainability ) حرکت نموده تا با تعاملی موثر با ذینفعان خود، اعتبار خود را حفظ و بهبود بخشیده و در نهایت اطمینان جامعه داخلی و جهانی را به سوی خود جلب نمایند.

شرکت DQS مدل پیشنهادی خود را برای حرکت در این مسیر، در مدل شماتیک بالا به نمایش گذاشته است که این مدل می تواند انتظارات بیشتری از مشتریان را برآورده سازد؛ از ویژگی های این مدل می توان به سادگی آن نسبت به مدل EFQM اشاره نمود.دراین روش تمام سازمانهایی که می خواهند فراتر از استانداردهای متداول از جملهISO 9001 & ISO 14001,… فعالیت داشته باشند. با این راهکار و عملکرد به خواسته هایی متناسب با نیاز مشتری و دریافت گواهینامه هایی با اعتبار جهانی و در نهایت به شفافیت ، پاسخگویی و پایداری دست یابند.دراین مدل شما می توانید علاوه بر گواهینامه های موجود به دریافت گواهینامه های با اعتبارسازمان GRI و اتحادیه اروپا دست یافته و در مراحل بعدی و همگام شرکتهای صاحب برند دنیا به ثبت گزارشات سازمان خود درسازمان AA 1000 به رقابت بپردازید.

گواهینامه و استاندارد های ISO


گواهینامه های GC-Mark


استانداردهای هوشمندانه GC-Mark و معیارهای شفاف آن پایه های مستحکمی برای ایجاد اعتماد بین شما و مشتریان شما هستند. GC-Mark تاییدیه اختیاری محصولات و خدمات است و اخذ آن نیازمند رعایت الزامات و قوانین مرتبط آن است. GC-mark ها با دارا بودن تاییدیه از اتحادیه اروپا در واقع مکمل استانداردهای حوزه سیستم مدیریت کیفیت هستند
تاییدیه GC در مکان های مختلف قابل نمایش است. در وب سایت شما، کاتالوگ ها، بنرهای دفتر شرکت یا کارخانه، یا هر جای دیگری که تمایل دارید میتوانید از آنها استفاده کنید. تاییدیه GC-Mark به مشتریان و مصرف کنندگان شما نشان میدهد که DQS به عنوان یک شرکت بی طرف تایید کرده است که محصولات و خدمات شما الزامات مشخص شده را رعایت میکنند.

گزارش‌دهی GRI


سازمان های مختلف با ابعاد متفاوت، به منظور شفاف سازی بیشتر، اقدام به انتشار گزارش های پایداری در فواصل زمانی منظم می کنند. معمولاً این گزارشات حاوی اطلاعاتی درمورد تاثیر اجتماعی و زیست محیطی سازمان ها و اقدامات صورت گرفته جهت رسیدگی به این مسائل می باشند. سازمان ها به منظور تسهیل فرآیند و ایجاد همبستگی بیشتر، می توانند از قالب GRI، دستورالعمل های جهانی سازمان ملل متحد (UN Global compact) یا هر روش دیگری استفاده کنند.
ممیزی فرآیند گزارشدهی و محتوای گزارش در قالب یک گواهینامه جداگانه، باعث افزایش قابل توجه اعتبار گزارش خواهد شد. ممیزان واجد الشرایط ما، صداقت، ارتباط و تمامیت اطلاعات دست آمده را به عنوان مدرک ارزیابی می کنند.

AA1000


AccountAbility یک شرکت مشاوره و استاندارد جهانی می باشد که جهت پیشبرد فعالیت های تجاری معتبر و بهبود عملکرد طولانی مدت ؛ با کسب و کار ها، دولت ها و سازمان های چند جانبه همکاری می نماید. ما میزان موفقیت را بر حسب اثر گذاری روی عملکرد مشتریان، کارمندان و شرکت هایمان می سنجیم.
استاندارد های سری AA1000 موسسه AccountAbility ، شامل چارچوب ها و استاندارد هایی اصولی می باشند که به منظور رشد رهبری و کارایی بیشتر در مسائل پایداری، مسئولیت پذیری و پاسخگویی، توسط طیف گسترده ای از سازمان ها، کسب و کار های جهانی، شرکت های خصوصی، دولت ها و جوامع مدنی استفاده می شوند.