خدمات

 

 

 

 

 

 

خدمات مختلف ما – برای یک هدف : موفقیت شما

 

در طی سالیان اخیر اکثر قریب به اتفاق سازمانها در سراسر دنیا اقدام به استقرار سیستم های مدیریتی متداول و دریافت گواهینامه های معمول اینگونه استانداردها نموده اند، سازمانها به این نتیجه رسیده اند در ادامه مسیر پیشین و در حرکتی جدید بسمت پایداری ( sustainability ) حرکت نموده تا با تعاملی موثر با ذینفعان خود، اعتبار خود را حفظ و بهبود بخشیده و در نهایت اطمینان جامعه داخلی و جهانی را به سوی خود جلب نمایند.

گواهینامه و استاندارد های ISO


امنیت مواد غذایی

گزارش‌دهی GRI


سازمان های مختلف با ابعاد متفاوت، به منظور شفاف سازی بیشتر، اقدام به انتشار گزارش های پایداری در فواصل زمانی منظم می کنند. معمولاً این گزارشات حاوی اطلاعاتی درمورد تاثیر اجتماعی و زیست محیطی سازمان ها و اقدامات صورت گرفته جهت رسیدگی به این مسائل می باشند. سازمان ها به منظور تسهیل فرآیند و ایجاد همبستگی بیشتر، می توانند از قالب GRI، دستورالعمل های جهانی سازمان ملل متحد (UN Global compact) یا هر روش دیگری استفاده کنند.
ممیزی فرآیند گزارشدهی و محتوای گزارش در قالب یک گواهینامه جداگانه، باعث افزایش قابل توجه اعتبار گزارش خواهد شد. ممیزان واجد الشرایط ما، صداقت، ارتباط و تمامیت اطلاعات دست آمده را به عنوان مدرک ارزیابی می کنند.

AA1000


AccountAbility یک شرکت مشاوره و استاندارد جهانی می باشد که جهت پیشبرد فعالیت های تجاری معتبر و بهبود عملکرد طولانی مدت ؛ با کسب و کار ها، دولت ها و سازمان های چند جانبه همکاری می نماید. ما میزان موفقیت را بر حسب اثر گذاری روی عملکرد مشتریان، کارمندان و شرکت هایمان می سنجیم.
استاندارد های سری AA1000 موسسه AccountAbility ، شامل چارچوب ها و استاندارد هایی اصولی می باشند که به منظور رشد رهبری و کارایی بیشتر در مسائل پایداری، مسئولیت پذیری و پاسخگویی، توسط طیف گسترده ای از سازمان ها، کسب و کار های جهانی، شرکت های خصوصی، دولت ها و جوامع مدنی استفاده می شوند.