System Certificate

راه حل های ما برای موفقیت کسب و کار شما

 

ممیزی صدور گواهینامه همیشه بخشی از یک فرایند ارزیابی است که در جهت حصول موفقیت پایدار تلاش می کند و این فرایند یک بررسی کامل و نظارت بر سیستم مدیریتی استقرار یافته در یک بازه زمانی حداقل سه ساله است. در فرایند ممیزی طی یک بررسی مستقل، بی طرف و هدفمند توسط یک شخص ثالث (مرجع صادر کننده گواهینامه) انطباق با الزامات استاندارد بررسی شده و در صورت انطباق کامل منجر به صدور گواهینامه برای هریک از استانداردها خواهد شد.

ارزش یک گواهینامه معتبر همیشه به درجه اعتماد عمومی بستگی دارد.

DQS از قدیمی ترین و با تجربه ترین ارائه دهندگان خدمات صدور گواهینامه و ارزیابی سیستم های مدیریتی در آلمان بوده و بواسطه حضور دفاتری در بیش از ۸۲ کشور دنیا دارای بالاترین اعتبار برای مشتریان شما بواسطه شهرت جهانی خود میباشد.
شناسایی اعتبار بین المللی شرکت های صادر کننده گواهینامه ( Certification Body ) بر اساس روش های معتبر در سراسر دنیا و از طریق اعتبار دهندگان بین المللی ( Accreditation Body ) صورت میگیرد. شرکت DQS به صورت مستقیم زیر نظر مرجع اعتبار دهی DAKKS فعالیت مینماید.
مراجع اعتبار دهنده ,ESYD ,YAB ,CNCA ,CNAB ,PCA , RAB , IATF,TURKAK ,UKAS ,VDA DGQ و ZLG  نیز از جمله اعتبار دهندگان شرکت DQS می باشند.
DQS بعنوان تنها عضو شبکه جهانی کیفیت از کشور آلمان امکان صدور گواهینامه IQNET را برای مشتریان خود فراهم نموده و بر این اساس، اعتبار گواهینامه صادر شده توسط DQS مورد تایید کلیه کشورهای عضو شبکه جهانی کیفیت IQNET می باشد.
DQS ایران با عنوان DQS خاورمیانه از سال ۱۳۷۷ و زیر نظر مستقیم DQS آلمان فعالیت خود را در ایران آغاز نمود و با ارائه خدمات متنوع در زمینه سیستم های مدیریتی، پیشرفت روز افزون صنایع و خدمات کشور را از افتخارات خود می داند.

 

سیستم صدور گواهی نامه

امنیت مواد غذایی